Ciekawe książki do czytania dla dorosłych

Mimo, że najwięcej literatury popularnej na rynku to fantastyka, kryminały lub literatura młodzieżowa to wciąż można znaleźć ciekawe pozycje książek tylko dla dorosłych. Po czytelniczym szale na „50 twarzy Greya” E.L. James na polskim rynku pojawiło się dostępnych wiele innych pozycji, które traktują o podobnej tematyce lub też niektóre wydawnictwa zostały wznowione.

Pozycje obowiązkowe do przeczytania

Ciekawe książki do czytania dla dorosłychPrzypadkowy romans poukładanej studentki prawa i aktora branży porno znajdziemy w książce „Stinger. Żądło namiętności” autorki Mii Sheridan. Książka zebrała wiele pochlebnych recenzji i jest jedną z lżejszych gatunkowo powieści. Książka erotyczna z fabułą? Tak właśnie można opisać „Seksparty” od Emanuela Herza. Książka bardzo dosadna, szczegółowa, a mimo to ma fabułę, która sprawia, że nie jest to typowa książka erotyczna.

Oprócz zagranicznych autorów warto zwrócić uwagę na polską autorkę Agnieszkę Lingas-Łoniewską i jej książkę „Boys from hell”. Gangi motocyklowe, główni bohaterowie Jax i Anna, dużo akcji, sensacji i romansu w jednej książce. Na pierwszy rzut oka może przypominać serial Synowie Anarchii, choć nie ma z nim nic wspólnego.

Wiele więcej ciekawych książek dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży znajdziesz na stronie – http://www.antykwariatnaperonie.pl/