Mapa do celów projektowych – cena

Mapy do celów projektowych dzielą się na kilka typów

Mapa do celów projektowych – cenaDo uzyskania warunków zabudowy danej działki potrzebna jest kopia mapy zasadniczej w skali 1:500 lub 1:100, bądź kopię mapy katastralnej. Wniosek o warunki zabudowy jest wymagany przed przystąpieniem do wykonania projektu. Koszt takiej mapy to ok. 50-100zł

Kolejnym krokiem jest uzyskanie uzgodnień i warunków na media. Do uzyskania tego pozwolenia wystarczy mapa sytuacyjno-wysokościowa, która jest kopią mapy zasadniczej. Jak zostało wspomniane, koszt takiej mapy to około 50-100zł.

Do wniosku o pozwolenie na budowę należy dołączyć mapę do celów projektowych. Wykonywana jest przez geodetę. Najczęściej jest to kopia mapy zasadniczej, ale sprawdzona oraz zaktualizowana na potrzeby inwestycji. Koszt takiej mapy mieści się w granicach 500-2000zł, zależnie od rejonu, wielkości terenu i rozmiarów inwestycji.

Po zakończeniu budowy, do zawiadomienia należy dołączyć mapę, na której znajduje się zaktualizowana infrastruktura i uzbrojenie terenu oraz dane wybudowanych budynków. Mapę tego typu sporządza się na kopii mapy zasadniczej. Koszt takiej mapy to około 1000-2000zł.

Więcej cennych informacji na temat map do celów projektowych uzyskacie pod linkiem: https://e-student.com.pl/mapy-do-celow-projektowych-jakie-sa-ich-rodzaje-i-ile-kosztuje-mapa/