Blog Architekta

Jakie narty wybrać dla średnio-zaawansowanej osoby?

Jakie narty wybrać dla średnio-zaawansowanej osoby?

Narty dla średnio-zaawansowanych narciarzy Narciarze posiadający nieco wyższe umiejętności techniczne, a więc znajdujący się na poziomie średnio zaawansowanym powinni przyłożyć się do wyboru nart. Przede wszystkim powinny być one elastyczne, a nie sztywne. Narty, które są elastyczne znacznie łatwiej jest kontrolować na trudniejszych stokach narciarskich, a co za tym idzie można zachować nad nimi pełnąWięcej oJakie narty wybrać dla średnio-zaawansowanej osoby?[…]

Opinie o marce nart HEAD

Opinie o marce nart HEAD

Narty HEAD – opinie Narty Head są coraz bardziej popularne na polskim rynku narciarskim. Opinie na temat tych nart są dość zróżnicowane, jednak według ekspertów oraz użytkowników narty idealnie spisują się zwłaszcza na twardych stokach, które są dość specyficzne i trudne. Z tego też względu sprzęt polecany jest głównie dla osób nieco bardziej zaawansowanych technicznie.Więcej oOpinie o marce nart HEAD[…]

Co zrobić z nartami przed otwarciem sezonu?

Co zrobić z nartami przed otwarciem sezonu?

Sezon narciarski coraz bliżej. Warto więc dokładnie przyjrzeć się swoim nartom, by później jak najszybciej, bezpiecznie, móc ruszyć na stok.

Na początku warto przeprowadzić inspekcję. Sprawdzamy czy narty wymagają tylko standardowej procedury jaką jest smarowanie ślizgu i ostrzenie krawędzi, czy potrzebne będzie także wypełnienie ubytków. Należy też zwrócić uwagę, czy nie ma żadnych pęknięć i rozwarstwień. Jeśli są, warto zwrócić się do specjalistycznego serwisu. Czytaj więcej O tej wersjiCo zrobić z nartami przed otwarciem sezonu?

Dlaczego warto grać w golfa?

Dlaczego warto grać w golfa?

Gra w golfa może przynieść każdemu pewne korzyści zdrowotne i dobre samopoczucie. Ten coraz popularniejszy sport jest w rzeczywistości źródłem wszystkich podstawowych składników, które lekarze zalecają, aby zapewnić sobie optymalne zdrowie fizyczne i psychiczne oraz dobre samopoczucie. Jednak aby zacząć grę w golfa najpierw należy zaopatrzyć się w sprzęt golfowy a w szczególności w kij golfowy dla początkujących. Czytaj więcej O tej wersjiDlaczego warto grać w golfa?

Czy opłaca się kupować używane narty?

Czy opłaca się kupować używane narty?

Oczywiście, że się opłaca! Trzeba tylko wiedzieć, jak kupić je mądrze – by nie żałować. To idealna okazja dla tych, którzy zastanawiają się, jak ludzie mogą sobie pozwolić na narty. Wraz z tymi wszystkimi karnetami, odzieżą, nartami, butami, podróżami i jedzeniem, całkiem łatwo jest wydać naprawdę mnóstwo pieniędzy. Czytaj więcej O tej wersjiCzy opłaca się kupować używane narty?